Katalog úvod
Masáž bodů a zón bolesti svépomoci Masáž bodů a zón bolesti pomoci někomu Protahování svalů svépomocí Protahování svalů pomoci někomu

Masáž bodů a zón bolesti svépomoci

1-1.png

Naučíte se pracovat s body bolesti na svém vlastním těle. Osvojíte si jednoduché postupy pro rychlou úlevu problematických svalových partií. Videa jsou rozdělena podle zón. Rychle si tak vyhledáte to, co zrovna potřebujete.

Masáž bodů a zón bolesti pomoci někomu

2.png

Naučíte se jednoduché hmaty, díky kterým snadno a rychle ulevíte od bolesti partnerovi, rodinným příslušníkům, přátelům nebo klientům. Postupy jsou bezpečné a snadno se je naučíte. Vaši blízcí tuto formu pomoci rozhodně ocení.

Protahování svalů svépomocí

3.png

Správné protahování (není to klasické protahování které najdete kdekoliv na internetu) je klíčové pro prokrvení svalů a uvolnění napětí. Série protahovacích cviků je rozdělena do jednotlivých zón. Naučíte se jednoduchým a zábavným způsobem protáhnout důležité oblasti svého těla. Cviky jsou jednoduché, zvládne je opravdu každý a zaberou jen pár minut.

Protahování svalů pomoci někomu

4.png

Pokud máte v rodině a okolí někoho, kdo potřebuje pomoc se cvičením anebo není schopen sám cvičit, zde pro vás máme návod jak mu snadno pomoci. Hmaty jsou sestaveny tak, aby byly bezpečné a snadno proveditelné. Díky přehlednému rozdělení videí do jednotlivých zón rychle najdete vše, co momentálně potřebujete.